MÖBLER / Byråar, sekretärer / Lavoar 7063253

nr 706 3253

Lavoar

sent 1800-tal, längd: 93, djup: 50, höjd: 93

Kondition: slitage, skador

Utrop:

300 kr

Såld:

1.400 kr

måndag 1 augusti 2011
kl 17:49:26