MÖBLER / Byråar, sekretärer / Lavoar 7063253
nr 706 3253
Lavoar
sent 1800-tal, längd: 93, djup: 50, höjd: 93
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 1 augusti 2011
kl 17:49:26
400 kr
200 kr
300 kr
550 kr
500 kr
600 kr
850 kr
900 kr
6
1.100 kr
1.300 kr